HOVNA

Hovno a jeho podstata hovna a sračky jak ste o nich neslyšeli

Běžešelemovací řůčovičky

Hovno běžešelemovací řůčovičky již na první pohled vykazuje značné hovnologické anomálie. A to ať mluvíme o vzhledu, čichovém vjemu či chuti. Ale postupně:
Běžešelemovací řůčovičky serou pruhovaná hovna. Pokud najdete jakékoliv hovno, které má na sobě rovnoběžné pruhy, vězte, že jej vysraly běžešelemovací řůčovičky. Ve spolupráci se zoology se potvrdila hypotéza, že běžešelemovací řůčovičky serou takováto hovna proto, že mají tygří geny, které se ovšem neprojevují v srsti, proto se musí objevit jinde.
Běžešelemovací řůčovičky serou hovna, která nikdy nevyčichají. Zatímco jiní živočichové i lidé, vysravší sebesmradlavější exkrement, jednoho dne zjistí, že jejich výtvor je zcela bez vůně, běžešelemovací řůčovičky tento problém nemají. Běžešelemovací řůčovičky tak vytváří trvalou hodnotu pro naši společnost.
Běžešelemovací řůčovičky serou hovna plná jemných zrníček. Máte-li doma běžešelemovací řůčovičky nebo se běžešelemovací řůčovičky vyskytují volně v okolí vašeho domu, doporučuje se 3 x denně zajíst jejich výkaly společně s jitrocelem. Běžešelemovací řůčovičky tak přispívají k celospolečenskému zdraví.

Z výše uvedených faktů jasně vyplývá, že běžešelemovací řůčovičky by neměly vzhledem ke své užitečnosti chybět v blízkosti žádného občana. Pro hovnologa je mít ve svém dosahu běžešelemovací řůčovičky téměř povinnost.