HOVNA

Hovno a jeho podstata hovna a sračky jak ste o nich neslyšeli

Hovnologická kuchařka

Hovno v lihu

Nejdříve si pořadně vožerem tlamu a to tak že na sračku.Poté se necháme přes noc uležet a pak se pořádně poserem do předem připraveného hrnce,řádně prohněteme rukama a oliznutím prstu okusíme libostní chuť a popřípadě doblijeme chybějící alkoholové aroma,podáváme s močovým nálevemGrilované hovno

Pro toto jídlo potřebujeme větší množství hoven (stačí i sračky, protože budou vystaveny vysokým teplotám a tudíž zbaveny nadbytečné vodnatosti).

Vzhledem k vysoké potřebě hoven se nedá předpokládat, že by to všechno byla schopna vysrat jedna jediná osoba. Budeme tedy mít více hoven od více lidí. Abychom vytvořili jakousi homogení hmotu, nasypeme všechny hovna do jedné misky a důkladně je promícháme. Vzniklou hovnivou kouličku rozdělíme na tolik dílů, kolik lidí se bude jídla účastnit. Jednotlivé díly pak vložíme do trouby a při otevřených dvířkách grilujeme. Občas je nutno hovna otočit, aby se ogrilovala ze všech stran rovnoměrně. Aby se nepřipalovala, musíme je také občas pomašlovat močí z býka či morčete. Před vyndáním z trouby do každého hovna píchněte vidličkou, abyste se ujistili, že jsou dostatečně propečená.Sračky na měko

Nejprve si obstaráme hovno o tvrdosti 3 nebo 4, které by mělo mít tvar válce o průměru cca 5 cm. Jeho délka závisí na počtu strávníků, počítejme tak 20 - 25 cm pro každého.

Hovno nakrájíme na kolečka a každé pak obalíme toaletním papírem (pokud nepatříte mezi sociálně slabší rodiny, doporučuje se vzít nepoužitý). Necháme je v tomto stavu 30 minut, aby došlo k dokonalé dehydrataci hoven. Poté je opatrně vyndáme a zalijeme žloutkem. Nyní již pochoutku pouze rozvaříme ve vroucí vodě a oběd je připraven.
Hovnologická jitrnice

Jitrnice, jak známo, jsou střeva vyplněná masem. Při přípravě hovnologické jitrnice si ušetříte mnoho času naplňováním střeva. Využijeme zde totiž především střev, která vedou z trávicího traktu ke konečníku.

Zhruba 3 hodiny před zabíjačkou prase pořádně nakrmíme a do krmné směsi namícháme Hovnosan (prášek podporující tvorbu hoven a následnou zácpu). To způsobí naplnění příslušných střev hovny. Poté již prase jen zabijeme a vyřežeme ta střeva, která skýtají nejvíce hoven. Získáme tím velice chutné hovnologické jitrnice, které podáváme nejlépe s chlebem či jiným pečivem.
Hovno na žampionech

Nejprve si připravíme pánev, na kterou nachčijeme, díky čemuž se nám žampiony nebudou připalovat. Ty posléze nasypeme do vroucích chcánek a za občasného míchání je smažíme. Aby žampiony vizuálně ladily s hovny, necháme je na pánvi tak dlouho, dokud nezhnědnou. Mezitím hovna podusíme a dle chuti přisolíme. Počítáme s cca 0,5 kg hovna na 1 strávníka.

Tento pokrm je vhodný i pro diabetiky a mentálně postižené.